Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kierwik - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Kosewo

Kosewo(Kierwik + 25 km)

820 000 zł3 155 m² 259,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na ziemi, gdzie będziesz mógł zamieszkać na stałe, w pełni się zrelaksować, odetchnąć od codzienności? Jeśli tak to mam dla Ciebie nietuzinkową propozycję zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 081 m² 67,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Lokalizacja - wieś Probark (gmina Mrągowo). Działki z bezpośrednią linią brzegową oraz dostępem do jeziora Wierzbowskiego. Grunty o powierzchni od 3000 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Spychowo

Spychowo(Kierwik + 2 km)

323 760 zł5 396 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5396 m2 zlokalizowaną w Spychowie. Nieruchomość składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 000 m² 88,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Prawdowo

Prawdowo(Kierwik + 25 km)

349 900 zł52 800 m² 6,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka rolna położona w otulinie lasu w Prawdowie koło Mikołajek. Teren niezwykle malowniczy, użytkowany jako łąki, zgłoszony do dopłat ekologicznych, położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Piecki

Piecki(Kierwik + 18 km)

255 000 zł20 900 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 2,09 ha. Znajduje się w miejscowości Piecki, w powiecie mrągowskim. Powierzchnia płaska, w kształcie zbliżona do trapezu szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Probark

Probark(Kierwik + 24 km)

306 000 zł1 537 m² 199,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mrągowie, obręb Probark. Działka o powierzchni 1537 m2 została wydzielona z większej (o pow. ok. 4500 m2). Na działkę zostały już wydane warunki zabudowy, można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Piasutno

Piasutno(Kierwik + 11 km)

265 000 zł2 454 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno - budowlaną o powierzchni 2454 m2 w Piasutnie. Nieruchomość znajduje się na obrzeżu miejscowości. Kształt działki jest nieregularny tj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Probark

Probark(Kierwik + 24 km)

107 200 zł13 400 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

-> 0% prowizji od kupującego <- Na sprzedaż działka leśna w Probarku. Nieruchomość położona jest poza obszarem zwartej zabudowy wsi, w sąsiedztwie terenów użytkowanych rolniczo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Stare Kiejkuty

Stare Kiejkuty(Kierwik + 20 km)

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kierwik

Kierwik,warmińsko-mazurskie

40 000 zł650 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 650m2 w miejscowości Kierwik. Dojazd do działki drogą szutrową. działka nieuzbrojona. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kierwik

Kierwik,warmińsko-mazurskie

260 000 zł10 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana pod Spychowem,miejscowosc Kierwik. Prosze o kontakt pod nr telefonu:  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij